2 diyabet kaynaklarını tip

diyabet Eğilimler

Diyabet, Sindirim ve Böbrek Hastalıkları Ulusal Enstitüsü, Web sitesinin bu bölümü yeme bozuklukları, beslenme, obezite ve obezite tedavisi hakkında güvenilir bilgi sağlamak için tutar. Bir kilolu çocuk yardım üzerine bir bölüm içeriyor.

Diyabet Eğitimciler Derneği doktorlar, hemşireler, diyetisyenler ve diyabet bakımında özel ilgi ve eğitimle diğer sağlık çalışanları oluşur. Bu Bölgenizdeki sağlık çalışanlarının bu tür isimlerini sağlayabilmektedir.

Diyabet Derneği (ADA) sağlık uzmanları ve tüketiciler için ulusal bir organizasyondur. Hemen hemen her devlet, yerel bir ofisi vardır. ADA diyabetli kişilerin bakımı için standartları belirliyor. Odak noktası diyabet her türlü önlenmesi ve tedavisi için araştırma verildi. ADA esas aylık dergi Diyabet durumu, kitaplar, broşürler, yemek kitapları ve yemek planlama rehberleri ve broşür dahil kendi yayınları aracılığıyla hasta ve mesleki eğitim verilmektedir. Bu diyabet bir çocuk bakımı hakkında ebeveynler için bilgi sağlar.

Ulusal Diyabet Eğitim Programı (NDEP) Sağlık ABD Ulusal Sağlık Enstitüleri (NIH) ve Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri, ABD (CDC) tarafından desteklenmektedir. Programın hedefi, şeker hastalığı olan kişilerin tedavisini geliştirmek için erken teşhis teşvik etmek ve diyabet gelişimini önlemektir. NIH tarafından yönetilen bir (http://ndep.nih.gov) ve CDC (http://www.cdc.gov/team-ndep) diğer: Program hakkında bilgiler iki yeni web sitelerinde bulunabilir.

Bu takas Sağlık ABD Ulusal Sağlık Enstitüleri tarafından desteklenen araştırma ve klinik çalışmalar hakkında bilgi sağlar. Bu hizmet Ulusal Diyabet Enstitüsü ve Sindirim ve Böbrek Hastalıkları (NIDDK), Ulusal Sağlık Enstitüleri (NIH) bir parçası tarafından sağlanır.