ağırlık taşıyan egzersizler sağlıklı kemikleri korumak için – konu genel bakış

egzersizleri tohumlu zeytin ağırlığı, osteoporozu önlemeye yardımcı olabilir, senin gençlik başlayan ve hayatı boyunca devam etti. Yürüme, koşu, tırmanma, dans, ya da ağırlık kaldırma gibi bu egzersizler, sen genç bir kişi olarak güçlü kemikler oluşturmanıza yardımcı olur. Ve onlar bir yetişkin olarak kemik kalınlığı (yoğunluğu) korumamıza yardımcı olur. Eğer egzersiz durdurmak Ama, eğer senin kemiklerin ince başlayacak.

Eğer osteoporoz olduğunda kemik sağlığını egzersiz ve geliştirmek için en iyi yolları nelerdir? günlük hayatınızda daha kemikleri ve kasları stres ağırlık taşıyan egzersiz deneyin, Paul Mystkowski, MD, bir Seattle Virginia Mason Tıp Merkezi endokrinolog ve Seattle’daki Washington Üniversitesi’nden klinik öğretim üyesi diyor. doktorunuzla konuşun ve seçtiğiniz egzersiz sizin için güvenli olduğundan emin olun. Sonra bu son trendlerini denemek; 1. Tai CH Tai chi – yavaş bir şekilde, …

yüzme gibi,-ağırlık taşıyan olmayan egzersizler, genel sağlık için iyidir. Ama yerçekimi karşı kas ve kemikleri işe yaramaz ve bu yüzden yeni kemik büyümesini teşvik etmemektedir.