anlayış uyku problemleri – önleme

Uyku Bozukluğu Eğilimler

Birçok uyku problemleri doğrudan önlenemez, ancak diğer önlenebilir sağlık koşulları ile bağlantılı olabilir. Örneğin, obstrüktif uyku apnesi olan birçok kişi kilolu ve kilo kaybı onların uyku sorunları hafifletmeye yardımcı olabilir. Demir eksikliği önlenmesi huzursuz bacak sendromu semptomları azaltabilir.

Genel olarak, iyi uyku hijyeni çok uyku sorunlara karşı en iyi savunmadır. Egzersiz ve dengeli bir diyet de geceleri daha iyi uyku yardımcı olabilir.

Karen Springe tarafından; ‘Herkes farklı uyku ihtiyaçları vardır bu sayı hakkında sihirli bir şey yok, ve size bileceksiniz;. Kalın ve bu gece okumak (sen sekiz saat almak gerekir !; 1. En iyi çalışması için sabah bize teşekkür edeceğiz yeterince alma yeniden öğleden sonra sıkıcı bir durum sallayarak gibi hissetmiyorum zaman, New York Üniversitesi psikolog Joyce Walsleben, Ph.D., bir Kadın Kılavuz yazarlarından Uyku, 2. Eğer alabilirsiniz , daha fazla uyku…

KAYNAKLAR: Aile Hekimleri Akademisi. Medikal Haberler: “? Trouble Uyku Bu Yaşlılarda Depresyon bir uyarı işareti olabilir.” Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi Akademisi. Lucile Packard Çocuk Sağlığı Hizmetleri. Medlineplus: “Narkolepsi.” Sağlık Araştırma ve Kalite Ajansı.