buğday çimi nedir?

Elaine Magee, MPH, R; 2014 30 Mayıs

Vitamin A, E ve B-1; Calciu; Seleniu; Magnesiu; Demir

Buğday çimi suyu, bir blender içinde çim abartı koyarsanız olsun istiyorum ne gibi görünebilir. Ama hayranları onu, bağışıklık sistemini güçlendirir vücudun detoks ve hastalık geçiştirmek söylüyorlar. Halk tıp uygulayıcıları bir zamanlar romatizma ağrı hafifletilmesi için kabızlık tedavisinde her şey için wheatgrass kullanılır.

Buğday çimi buğday bitkisinde, Triticum aestivum genç ottur. Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri boyunca ılıman bölgelerde yetişir ve içeride ister dışarıda yaşayabilir. Birçok kişi suda buğday tohumları koyarak ve daha sonra yaprakları hasat ederek kendi wheatgrass büyür.

Buğday çimi vitamin ve mineraller (birkaç olan antioksidanlar) içeren doğal bir kaynaktır

buğday çimi suyu bir ons taze sebze bir ons eşit vitamin ve mineral içeriğine sahiptir.

Yaprakları sindirimi zor, bu yüzden genellikle ezilmiş ve suyu yapmak için sıkılmış ediyoruz. Buğday çimi Aynı zamanda, kuru ve tabletler ya da kapsüller içine yapılabilir bırakır. Bazı insanlar su ile wheatgrass karıştırın ve sindirim sistemini temizlemek için bir lavman olarak kullanabilirsiniz. onlar yiyeceklerin pişirilmesi gerçek sağlık vuruşunda, sağlamak, doğal enzimleri yok inanıyorum çünkü diğerleri çiğ wheatgrass yiyin.

Ayrığı inananlar denemek ve soğuk algınlığı, öksürük, ateş, sindirim problemleri ve deri hastalıkları da dahil olmak üzere günlük sağlık koşulları, bir dizi mücadele etmek için kullanabilirsiniz. Buğday çimi önlenmesine ve AIDS kanseri, daha ciddi koşulların tedavisinde potansiyel olarak kullanılmıştır. onun tarafından yemin olanlar ayrığı içinde güçlü madde klorofil, bitkilerin yeşil rengini veren pigment olduğunu söylüyorlar. Onlar hemoglobin ve vücutta oksijen seviyesini artırır (oksijen taşır kırmızı kan hücrelerinin protein) gibi klorofil davranır söylerler. Eğer yılda yedim herhangi bir yeşil bitki besin, ıspanak, maydanoz, roka gibi, aynı zamanda klorofil katkı olmuştur.

tüm sağlık iddialarına rağmen, buğday çimi, aslında detoks ya da önlemek veya hastalığı tedavi etmek çalıştığını çok az, eğer varsa, kanıt yoktur. çok az araştırma yapılmıştır şeylerin çoğu sindirim sistemi üzerinde ayrığı etkileri üzerinde duruluyor. İşte bu çalışmaların bazıları Bulunan buğday çimi yapabilirsiniz ne var

Sağlıklı, lezzetli tarifler ve Yeme Kuyu dergisi.

Tavuk, Çikolata, Salatalar, Tatlılar, Çorba