çocukluk alışılmadık kanserleri (pdqто): Baş ve boyun [] -unusual kanserler

nazofarenks Kanseri

Bu tamamlayıcı ve alternatif tıp (TAT) bilgi özet kanseri olan insanlar için bir tedavi olarak kıkırdak kullanımının genel bir bakış sağlar. özet kıkırdak araştırma, klinik çalışmaların sonuçlarına ve kıkırdak kullanımının olası yan etkileri kısa bir tarihçesi içerir; Bu özet aşağıdaki anahtar BİLİŞİM içerir; Büyükbaş (inek) kıkırdak ve köpekbalığı kıkırdağı 30 yılı aşkın kanser ve diğer tıbbi koşulları insanlar için tedaviler olarak çalışılmıştır ….

Risk Faktörleri, Belirti ve Semptomlar ve Tanı ve Evreleme Testleri

nazofarenks kanseri riski önemli ölçüde bağışıklık sisteminin hücrelerini enfekte Epstein-Barr virüsü (EBV) ile bir enfeksiyona sahip arttırılır.

Nazofarenks kanseri aşağıdaki belirti ve semptomların herhangi birini neden olabilir. Çocuğunuz Aşağıdakilerden herhangi biri varsa çocuğunuzun doktoru ile kontrol

değil nazofarenks kanseri olan diğer şartlar bu aynı belirti ve semptomlarına neden olabilir.

nazofarenks tanısı konduğunda, genellikle zaten lenf boyun düğümleri ve kafatası kemikleri yayıldı. Ayrıca burun, ağız, boğaz, kemikler, akciğer ve / veya karaciğer yayılabilir.

Testler teşhis etmek ve sahne nazofarenks kanseri şunları içerebilir

Bu testlerin ve prosedürlerin açıklaması için Genel Bilgiler bölümüne bakın.

nazofarenks kanseri teşhis ya da sahneye kullanılan diğer testler şunlardır

prognoz

nazofarenks kanserinin en genç hastalar için prognoz (iyileşme şansı) çok iyidir. prognoz ve tedavi seçenekleri aşağıdaki bağlıdır