diş çekimi ve kaldırma dizini: Diş çekimi ve çıkarılması ile ilgili özellikler ve kapsam

Ağız Sağlığı Trendler

Bir diş çekimi veya diş çekimi, dişe kaldırılmasıdır. Bir diş çekimi için nedenleri çürük veya diş kırık içerir. Ayrıca, başka bir diş veya bir Ortodonti tedavisi için yer açmak için uzaklaştırılabilir. Tarih boyunca, diş çıkarma, kronik diş enfeksiyonları rahatsızlıkları bir dizi ile bağlantılı gibi antibiyotiklerin keşfinden önce çeşitli hastalıklara tedavi etmek için kullanılır olmuştur. Basit ekstraksiyon ve cerrahi çekimi: diş çekimi iki ana tipi vardır. Basit ekstraksiyon lokal anestezi altında ağız görünür dişler üzerinde gerçekleştirilir. diş yuvasından gevşetti ve daha sonra diş forseps ile çıkarılır. Cerrahi çıkarma diş eti çizgisinin altında kırıldı veya tamamen patlak değil ve genellikle genel anestezi altında yapılır dişler üzerinde yapılan daha karmaşık bir işlemdir. diş çekimi ve kaldırma, postoperatif bakım ve olası komplikasyonlar hakkında daha fazla bilgi edinin.

Sen \ ‘ipuçları ve püf noktaları yanı sıra Ağız Sağlığı son haberleri ve araştırmaları bulacağız.

Şu anda olan

Dünyada birçok insanın sadece% 18,5 asla ipi. Sen ve ağız sağlığı içinde büyük bir fark yaratmak için basit bir yol üzerinde eksik. Ne olursa olsun iyi sen fırça nasıl, plak hala dişler arasında ve dişeti boyunca oluşturur. Diş ipi diş arasında sıkışıp gıda kaldırır ve iltihaplı diş etleri (gingivitis), boşluklar ve diş kaybına neden olabilir, plak döner önce orada oluşturan bakterilerin filmi kaldırır. Sadece bir diş diş ipi deneyin Başlamak için.

Günlük diş ipi yok dünyada birçok insanın% 31 biridir. Sen ve ağız sağlığı içinde büyük bir fark yaratmak için basit bir yol üzerinde eksik. Ne olursa olsun iyi sen fırça nasıl, plak hala dişler arasında ve dişeti boyunca oluşturur. Diş fırçası bu dar alanlarda arasında etkin bir temiz değil tek başına kıllar. Diş ipi iltihaplı diş etleri (gingivitis), boşluklar ve diş kaybına neden olabilir plak sertleşen film,% 80’e kadar kaldırır. 3 gün daha Amaç!

Günlük diş ipi yok dünyada birçok insanın% 31 vardır, ancak diş ve diş etleri üzerinde pozitif bir etki yaratmaya için yolda iyi konum. Ne olursa olsun iyi sen fırça nasıl, plak hala dişler arasında ve dişeti boyunca oluşturur. Diş fırçası bu dar alanlarda arasında etkin bir temiz değil tek başına kıllar. Diş ipi iltihaplı diş etleri (gingivitis), boşluklar ve diş kaybına neden olabilir plak sertleşen film,% 80’e kadar kaldırır. 7 gün boyunca Amaç!

Dünyada birçok insanın sadece% 50.5, günlük diş ipi ve bunlardan biri olduğunu sizin için iyi! Ne olursa olsun iyi sen fırça nasıl, plak hala dişler arasında ve dişeti boyunca oluşturur. Diş fırçası bu dar alanlarda arasında etkin bir temiz değil tek başına kıllar. Diş ipi iltihaplı diş etleri (gingivitis), boşluklar ve diş kaybına neden olabilir plak sertleşen film,% 80’e kadar kaldırır. senin iyi bir ağız sağlığı alışkanlığı tebrikler!

Sen ipuçlarını ve püf noktalarını yanı sıra Ağız Sağlığı son haberleri ve araştırmaları bulabilirsiniz.

KAYNAKLAR

Dişhekimleri Birliği 2010 Sağlıklı İnsanlar