Doktorunuz gerçekten kilo kaybı hakkında bilmek istediğini

William Blahd, E; 2016 23 Nisan

Eğer kilo yardımcı olmak için, doktor dedi olabilir, kalori geri Kes “,” daha fazla egzersiz yapın “” ya da “daha az önemsiz yiyin, gibi şeyler.” Tüm iyi bir tavsiye – ama tam olarak ne anlama geliyor? Ne kadar egzersiz yapmalıyım? Kaç kalori pound döken için yeme durdurmak gerekir?

, Bugün alarak başlayabilirsiniz gerçek adımlar stratejiler doktorunuzun iyi anlam açmak öğrenin, ancak bazen belirsiz.

Anlamı: Senin için, sağlıklı bir kiloyu ölçecek nasıl olabilir (eğer hala kot favori çifti içine sıkmak ister gibi) uygun giysi. Doktorunuza için, sağlıklı bir ağırlık alma tip 2 diyabet ve kalp hastalığı gibi alma koşulları şansınızı düşürücü ile yapmak daha vardır.

Kilonuzu bir göz tutmak önemlidir. bazı çalışmalarda aşırı kilolu ve sağlıklı her ikisi de olabilir bulduk rağmen, diğer araştırmacılar ölçekte sayılar yüksek ise, sağlık risk altında olduğunu söylüyorlar.

Yine de sağlıklı bir kiloda iseniz bu hesaba boyunuzu almaz, çünkü size söylemeyeceğim tek başına banyo ölçekte adım. Eğer 6 ayak 2 inç iseniz 5 2 inç boyunda ayakları, ama sadece sağ ölçmek ise 150 lira kısmında, aşırı kilolu değilsin.

Daha doğru bir ölçü boyunuza bağlı olarak kilo hesaplar sizin vücut kitle indeksi (VKİ) ‘dir. 18.5 ila 24.9 A BMI sağlıklıdır.

BMI mükemmel değildir. Bu, ya da yağ nerede olduğunu nasıl kas dikkate almaz. Yani aynı zamanda bel çevresi kontrol edin. Bir kadının bel 35 inç veya daha az ölçmek gerekir, ve bir adam yaklaşık 40 inç veya daha az olmalıdır. Birlikte, bel boyutu ve BMI size kırpmak için gereken ne kadar iyi bir rehber verebilir.

Anlamı: Bu numaralara nasıl emin değil misiniz? Eh, bunu bu şekilde düşünüyorum: yağ biri kiloluk 3.500 kaloriye eşittir. bir pound kaybetmek için, 7 gün boyunca yaklaşık 500 kalori bir gün tıraş gerekir.

Sağlıklı, lezzetli tarifler ve Yeme Kuyu dergisi.

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …