gofret kül: kullanımlar, yan etkileri, etkileşimleri ve uyarılar

Bois puant, Orme de Samarie, Pickaway Anason, Prairie Grub, Ptelea trifoliata, PtÃlÃa trifolia, Scubby Boynuzu, kokuşmuş Prairie Bush, Bataklık Kızılcık, Üç Yapraklı Hop Ağacı, Wingseed.

Gofret külü bir bitkidir. Kök kabuğu ilaç yapmak için kullanılır; İnsanlar mide problemleri, safra taşı, iştahsızlık, eklem ve kas ağrısı (romatizma) için gofret kül alır. Bazı insanlar da bir tonik olarak götürün; Gofret kül zaman bir yara sargısı olarak doğrudan cilde uygulanır.

Gofret kül maya ve bazı bakterilerle savaşabilir maddeler içerir.

Yetersiz Kanıt fo; İştah kaybı; Eklem ve kas ağrısı (romatizma); sorunları mide; deriye uygulanan yara pansumanları; Diğer durumlar. Daha kanıt bu kullanımlar için gofret kül etkinliğini değerlendirmek için gereklidir.

gofret kül ağızdan almak güvenli olup olmadığı bilinmemektedir; Cilde temas cilt güneşe ekstra hassas hale gelmesine neden olabilir. Bu bronz alma ve cilt kanserine yakalanma riskini artırabilir. Eğer gofret kül alırsanız, açık tenli, özellikle dışarıda güneş kremi ve koruyucu giysiler giymek ve mümkün olduğunca güneşten uzak kalmak; Özel Önlemler ve Uyarılar: Gebelik ve meme -Besleme: Yeterince gebelik ve meme -Besleme sırasında gofret kül kullanımı hakkında bilinen değil. Güvenli tarafta kalmak ve kullanımını önlemek.

Şu anda GOFRET ASH Etkileşimler için hiçbir bilgiye sahip

gofret kül uygun dozu kullanıcının yaşına, sağlık ve diğer bazı koşullar gibi çeşitli faktörlere bağlıdır. Şu anda gofret kül doz uygun bir aralığı belirlemek için yeterli bilimsel bilgi yoktur. Doğal ürünler her zaman mutlaka güvenli olmadığını akılda tutmak ve dozlarda önemli olabilir. Ürün etiketleri ile ilgili yönergeleri izleyin ve kullanmadan önce eczacınıza veya doktorunuza veya diğer sağlık uzmanına danışın emin olun.

Referanslar

Mitscher LA Bathala MS Clark GW, et al. Yüksek bitkilerden elde edilen antimikrobiyal maddeler. Ptelea trifoliata kuaterner alkaloidler. Lloydia 197; 38: 109-16.

Doğal İlaçlar Kapsamlı Veritabanı Tüketici Version. Doğal İlaçlar Kapsamlı Veritabanı Professional Version bkz. ÂTherapeutic Araştırma Fakültesi 2009.

Örn. Ginseng, C vitamini, depresyon