Güç yürüyüş için ipuçları

Yürüme harcadığınız her saat hayatınıza 2 saat ekleyebilir, araştırma göstermektedir. Tempolu yürüyüş kalp hastalığı, inme, tip 2 diyabet, kanser ve depresyon riskini Döşeme yardımcı olabilir. yürüyen meyvelerini ve yaralanma-muaftır için şu ipuçlarını deneyin.

rahat, iyi oturan ayakkabılar giyin. Bunlar hafif ve hava alabilir olmalıdır. topuk kalın yastıklama, iyi bir destek ve esneklik arayın. 3 ila 6 ay sonra bunları değiştirin.

Sıcak-u p ile başlayın. 5 ila 10 dakika süreyle rahat bir tempoda yürüyün. Sonra yürüyüşe geri kalanı için pick up.

Hedefler belirlemek. dört ila altı yürüyüşleri her hafta hedefleyin. “Eger bir acemi iseniz, 20 ila 30 dakika süreyle ateş. Daha gelişmiş iseniz, 45- ya da 60 dakikalık seanslar o kadar sürebilir,” Juliet Kaska, Los Angeles sertifikalı kişisel antrenör diyor. Her hafta bir ekstra% 10 o kadar Bump.

dimdik ayakta. duruş dikkat edin. rahat başınızı yukarı, mide ve omuz tutun. göğsünü kaldırın ve abs meşgul.

doğal stride. ileri ayak parmakları ve dizler yönlendirin. Ön bacak düzeltmek ama diz kilit yok. sonra ileriye kilo rulo, sizin topuk yerine ayak ortasında veya önünde karaya deneyin. doğal bir adım uzunluğunu kullanın ve aşırı uzun adım atmaktır kaçının.

Sıkıştırın ve sıkın. senin glutes sıkın ve kaslarınızı güçlendirmek ve yaralanma riskini azaltmak için çekirdek meşgul. “Sadece uyluk veya kalça fleksiyonu öne yürümeye çalışın,” Kaşka diyor. “Sıkın ve bir adım.

Kollarınızı salıncak. böylece kolları serbestçe salıncak rahat omuzlarınızı tutmak ve böylece sırt ve boyun gergin yukarı yok. Kollarınızı bükülmüş tutun. Onları sallanan ileri itmek ve hızlı hareket yardımcı olacaktır. el ağırlıkları kullanmayın. Onlar dirsek ve omuz stres koydu.

aralıkları deneyin. Onlar dayanıklılık ve kilo kaybı için büyük demektir. Bir dakika ya da 2 her 5 dakika boyunca hızlandırın, Kaşka diyor. Ya da bir ya da iki yavaş bloklarla bir hızlı blok alternatif.

Sakin ol. 5 ila 10 dakika süreyle daha yavaş bir hızda yürüyün. Sonra harmstrings, buzağı, göğüs, omuz ve sırt germek.

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …