kilo kaybı: hızlı bir düzeltme moda diyet için düşmemesi

Alia Hoyt tarafından

Kısayollar müthiş. Kim yarısında gidip dilimler güzel bir arka yol takdir etmez? Ben kırışıklıkları genellikle birkaç saat içinde dökülür çünkü zaten, ütüleme atlamak için bilinen ettik. Bazen, adımlar atlanır ya da çok fazla sonuç ödün vermeden kısaltılabilir. Ne yazık ki diyet için, kilo kaybı genellikle uzun vadeli başarıyı istemek, en azından değilse … boyunca koştu edilebilir bir şey değildir. başladığınız yere Sonra geri döndük.

Eğer greyfurt yerel üretmek bölümünün tüm hisse senedi dışarı satın almadan önce hızlı-fix diyetler bel sorunlarının çözüm değil neden, şu nedenleri göz önünde

Ama … Ben her zaman şipşak diyetler ile iyi sonuçlar görüyoruz. Bu hızlı-fix diyetler kapalı pound yardımcı olabilir doğrudur, ama çoğu zaman bir intikam ile geri gelir. Hastalık Kontrol ve Önleme (CDC) Merkezleri smarties üzerinde gerçek, sürdürülebilir yaşam tarzı değişiklikleri yapmak insanlar ağırlık uzak tutmak için daha iyi donatılmış konusunda ısrar ediyorlar. Onlar sağlıklı ve gerçekçi olmak Haftada bir ya da iki lira kaybı öneriyoruz.

Fakat..; Hızlı düzeltme diyetler benim için kötü değildir. Ağırlık kontrolü Bilgi Ağı olarak bilinen “ağırlık bisiklet.” Çok daha fazla çalışma konuyla ilgili gerçekleşmesi gerekiyor olsa da kilo kazanmak tekrarlayan kaybı ve göre, pek çok uzman yo-yo diyet ruh sağlığı, kolesterol ve kan etkileyebilir katılıyorum basınç, en azından.

Ama … Ben geleneksel bir diyet harcayacak zamanımız yok. Bu konuda bu şekilde düşünün: uzun vadede işe yaramaz hızlı-fix diyetler düşkünlük geçirdikleri daha fazla zaman, o kadar uzun kilo ve uzak tutmak için alır. Ben CDC bire iki kiloluk başına haftalık kilo kaybı limiti excruciatingly yavaş görünüyor biliyorum, ama bunu sağlıklı bir şekilde yapıyor size iyi için istediğiniz bel verecek.

Ama … Ben takip etmek kolay bir diyet gerekir. insanlar bol onlar kesin kuralları var çünkü diyetler kısa metrajlı film çevirmek: karbonhidrat yemeyin. et yemem. somon ve kaju fıstığı, ancak hiçbir şey yemeyin. Sizin için çalıştığını, tüm bu iyi. Ancak, bize bir sürü bu sıkı diyet planları ile yapışmasını sorun var, ve Sağlık ABD Bölümü İnsan Kaynakları sindirimi oldukça kolay (cinas tamamen amaçlanan) olan yönergeler sağlar. Örneğin: Kontrol bölümünün boyutları, su ile şekerli içecekler yerine taze meyve ve sebzeler yemek, etiketleri okumak, tercih ürünler düşük sodyum numaraları ve düşük yağlı süt ürünleri geçin.

Sağlıklı, lezzetli tarifler ve Yeme Kuyu dergisi.

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …