kriz öncesi konuşmaları: sağlık seçimler anlamak konuşma tetikler

Steven ve babası arasındaki sohbette, Steven arkadaşının ölümünden geçtikten sonra harekete geçti. Sorun gelmedi ki O, bir konuşma marş olarak deneyimini kullandı “out of blue.” Kişisel deneyim ve güncel olaylar, yanı sıra sanat ve kültür, konuşmaları için teklif tetik nokta. İşte bazı diğer olasılıklar vardır

Ben anne için beslenme tüpü durdurma istedik ailesi hakkında Oprah geçen hafta bu tartışmayı gördüm biliyorum, ama onlar hiç kimse devlet gerekli avans direktifi imzalamış olamazdı çünkü. Ben o korkunç olduğunu düşündüm. Böyle bir durumda olsaydı ne isteyeyim?

Ben çok Paul McCartney eşi Linda ve nasıl o kanser ölürken o evde onunla hallettim sevilen nasıl hatırlıyorum. Ona etrafında ailesini vardı ve onun evcil hayvan, sanırım, ve ona seslendirdi. Bu çok güzel. Ben öldüğümde, ben evde bakım olmak istiyorum. Ben o para bol, çünkü Paul için daha kolay olduğunu biliyorum, ama kimse o darülaceze grubundan yardım alabilirsiniz düşünüyorum. Yani ben ölürsem bana şarkı istiyorum, unutmayın. Ve eminim bir hastanede ölmek istemiyorum. Yapıyor musun?

O otobüs kazasında ölen ve yaralanan gençlerin düşünüyordum. çocuklar ölünce O kadar üzücü, ve biz sadece bunu bekliyoruz asla. Bu bana bir araba kazasında yaşıyorum ne istediğimi bilmiyorum fark ettirdi. Bu yüzden bunu yazmak için gidiyorum. Ve ben ne istediğinizi hakkında sizinle konuşmak istiyorum.

Ben irade up-to-date olduğundan emin olmak için geçen hafta bizim avukat ile bir araya geldi. Ben bu her üç yılda bir, her ihtimale karşı bir şey benimle ya da vergi yasalarına, değişti yapmak. Avukat öldüğüm zaman yapmak için tıbbi kararlar, yanı sıra mali kararlar olacağını hatırlattı ve benim doktorun talimatları vermişti diye sordu. Ben bu erteleyerek oldum, ama ben karar vermeniz gerekir biliyorum. Bu konuda konuşabilir miyiz? Ne istediğinizi düşündünüz mü? Eğer ben kendim için hareket edemez eğer kararlar için sorumluluk almaya istekli olacak?

Aileler farklıdır. Bazı insanlar bilgi ve tartışma değer ve uzman tavsiyesi incelemek istiyorum. Böyle bir ailede, bir makale ya da gazete editoryal paylaşımı işe yarayabilir. Bazı aileler bir film ya da açık uçlu bir hikaye ile daha iyi başa olabilir. Bu başlamak için iyi bir yer olabilir. Sen “bu konuda ne hissediyorsun bu videoyu izlemek istiyorsunuz acaba, ve söyle. Bu beni biraz sert şeyler düşünmek yaptı.”, Gibi bir şey söyleyebiliriz Bir film, bir kitap, bir sanat resim-iş, kişisel yorumlanması için izin verir. Ailenizin konuşmak için en çok sevdiği şeyler hakkında en iyi konuşma açacakları olacaktır.

 Ulusal Darülaceze ve Palyatif Bakım Teşkilatı