maloklüzyon tedavisi – konu genel bakış

Ağız Sağlığı Trendler

Ortognatik cerrahi kemik kesme ve kemik segmentleri yeniden konumlandırılması sayesinde çene yeniden yapılandırarak maloklüzyona ( “kötü ısırık”) davranır.

ödülleri göstermek herhangi bir kırmızı halı seyretmek ve kameraya gülen parlak beyaz gülümsüyor bazı Los Angeles diş hekimi Grace Sun, DDS tarafından özel hazırlanmış olduğu bir iyi bir şans var; 30 yıldır, ünlü kozmetik diş hekimi gibi Ellen Page, Jean-Claude Van Damme, Sheryl Crow, Jennifer Love Hewitt ve Samuel L. Jackson gibi ünlüler için kamera hazır sırıtıyor yarattı; Sun’ın uygulama olsa da, estetik daha fazladır. O da iyi bir ağız hijyeni faydalarını vurgulamaktadır. Hatta değil planlıyorsanız …

Oral ve maksillofasiyal cerrahlar veya plastik cerrahlar genel anestezi kullanarak bu ameliyatı gerçekleştirmek. Kurtarma birkaç hafta sürer. Kemik yavaş yavaş iyileşir iken, çene telleri veya plakalar ve vidalar ile yerinde tutulur.

Bu ameliyattan sonra en sık karşılaşılan sorun, üst veya alt dudağın (parestezi) uyuşukluk olduğunu. Diğer riskler enfeksiyon, kanama (kanama), şişme, kas spazmı ve temporomandibular bozukluk bulunmaktadır.

Çoğu insan için, ortognatik cerrahi kişisel tercihine bağlıdır, seçmeli. ortognatik cerrahi uzun ve zorlu bir iyileşme dönemi gerektirdiğinden, dikkatli cerrahi sıkıntı ve masraf karşı yararları tartmak gerekir.

aynı zamanda ağız çiğneme ya da kapatma ile ilgili sorunlar gibi ciddi fonksiyonel sorunlar, sahip olan birkaç kişi için, ortognatik cerrahi bir zorunluluk olabilir.

Sen \ ‘ipuçları ve püf noktaları yanı sıra Ağız Sağlığı son haberleri ve araştırmaları bulacağız.

Şu anda olan

Dünyada birçok insanın sadece% 18,5 asla ipi. Sen ve ağız sağlığı içinde büyük bir fark yaratmak için basit bir yol üzerinde eksik. Ne olursa olsun iyi sen fırça nasıl, plak hala dişler arasında ve dişeti boyunca oluşturur. Diş ipi diş arasında sıkışıp gıda kaldırır ve iltihaplı diş etleri (gingivitis), boşluklar ve diş kaybına neden olabilir, plak döner önce orada oluşturan bakterilerin filmi kaldırır. Sadece bir diş diş ipi deneyin Başlamak için.

Günlük diş ipi yok dünyada birçok insanın% 31 biridir. Sen ve ağız sağlığı içinde büyük bir fark yaratmak için basit bir yol üzerinde eksik. Ne olursa olsun iyi sen fırça nasıl, plak hala dişler arasında ve dişeti boyunca oluşturur. Diş fırçası bu dar alanlarda arasında etkin bir temiz değil tek başına kıllar. Diş ipi iltihaplı diş etleri (gingivitis), boşluklar ve diş kaybına neden olabilir plak sertleşen film,% 80’e kadar kaldırır. 3 gün daha Amaç!

Günlük diş ipi yok dünyada birçok insanın% 31 vardır, ancak diş ve diş etleri üzerinde pozitif bir etki yaratmaya için yolda iyi konum. Ne olursa olsun iyi sen fırça nasıl, plak hala dişler arasında ve dişeti boyunca oluşturur. Diş fırçası bu dar alanlarda arasında etkin bir temiz değil tek başına kıllar. Diş ipi iltihaplı diş etleri (gingivitis), boşluklar ve diş kaybına neden olabilir plak sertleşen film,% 80’e kadar kaldırır. 7 gün boyunca Amaç!

Dünyada birçok insanın sadece% 50.5, günlük diş ipi ve bunlardan biri olduğunu sizin için iyi! Ne olursa olsun iyi sen fırça nasıl, plak hala dişler arasında ve dişeti boyunca oluşturur. Diş fırçası bu dar alanlarda arasında etkin bir temiz değil tek başına kıllar. Diş ipi iltihaplı diş etleri (gingivitis), boşluklar ve diş kaybına neden olabilir plak sertleşen film,% 80’e kadar kaldırır. senin iyi bir ağız sağlığı alışkanlığı tebrikler!

Sen ipuçlarını ve püf noktalarını yanı sıra Ağız Sağlığı son haberleri ve araştırmaları bulabilirsiniz.

KAYNAKLAR

Dişhekimleri Birliği 2010 Sağlıklı İnsanlar