Maloklüzyonu tedavi ne zaman – konu genel bakış

Ağız Sağlığı Trendler

Birçok tedavi seçenekleri maloklüzyon için kullanılabilir ( “kötü ısırık”), ve uzman görüşleri zamanlama farklıdır. Ortodontistiniz size erken ya da geç tedavi arasında bir seçim verebilir veya belirli bir yaklaşımı tercih edebilir.

Belirli bir diş uzmanının yaklaşımı sizin için doğru olup olmadığı konusunda herhangi bir şüpheniz varsa, başka bir diş hekimi veya ortodontist ikinci bir görüş isteyin.

Sen \ ‘ipuçları ve püf noktaları yanı sıra Ağız Sağlığı son haberleri ve araştırmaları bulacağız.

Şu anda olan

Dünyada birçok insanın sadece% 18,5 asla ipi. Sen ve ağız sağlığı içinde büyük bir fark yaratmak için basit bir yol üzerinde eksik. Ne olursa olsun iyi sen fırça nasıl, plak hala dişler arasında ve dişeti boyunca oluşturur. Diş ipi diş arasında sıkışıp gıda kaldırır ve iltihaplı diş etleri (gingivitis), boşluklar ve diş kaybına neden olabilir, plak döner önce orada oluşturan bakterilerin filmi kaldırır. Sadece bir diş diş ipi deneyin Başlamak için.

Günlük diş ipi yok dünyada birçok insanın% 31 biridir. Sen ve ağız sağlığı içinde büyük bir fark yaratmak için basit bir yol üzerinde eksik. Ne olursa olsun iyi sen fırça nasıl, plak hala dişler arasında ve dişeti boyunca oluşturur. Diş fırçası bu dar alanlarda arasında etkin bir temiz değil tek başına kıllar. Diş ipi iltihaplı diş etleri (gingivitis), boşluklar ve diş kaybına neden olabilir plak sertleşen film,% 80’e kadar kaldırır. 3 gün daha Amaç!

Günlük diş ipi yok dünyada birçok insanın% 31 vardır, ancak diş ve diş etleri üzerinde pozitif bir etki yaratmaya için yolda iyi konum. Ne olursa olsun iyi sen fırça nasıl, plak hala dişler arasında ve dişeti boyunca oluşturur. Diş fırçası bu dar alanlarda arasında etkin bir temiz değil tek başına kıllar. Diş ipi iltihaplı diş etleri (gingivitis), boşluklar ve diş kaybına neden olabilir plak sertleşen film,% 80’e kadar kaldırır. 7 gün boyunca Amaç!

Dünyada birçok insanın sadece% 50.5, günlük diş ipi ve bunlardan biri olduğunu sizin için iyi! Ne olursa olsun iyi sen fırça nasıl, plak hala dişler arasında ve dişeti boyunca oluşturur. Diş fırçası bu dar alanlarda arasında etkin bir temiz değil tek başına kıllar. Diş ipi iltihaplı diş etleri (gingivitis), boşluklar ve diş kaybına neden olabilir plak sertleşen film,% 80’e kadar kaldırır. senin iyi bir ağız sağlığı alışkanlığı tebrikler!

Sen ipuçlarını ve püf noktalarını yanı sıra Ağız Sağlığı son haberleri ve araştırmaları bulabilirsiniz.

KAYNAKLAR

Dişhekimleri Birliği 2010 Sağlıklı İnsanlar

Az gelişmiş alt çene (mandibula) en iyi en kısa sürede bir çocuk tedavi (5 yaş ve üzeri) ile işbirliği için yeterince eski olarak kabul edilir; dişler için alan miktarı zamanla artmaz. Dişler doğal olarak öne doğru kayması aslında, çünkü yavaş yavaş, yetişkinlik boyunca kısaltır; Bebek (birincil) dişlerin ciddi kalabalık durumlarda, ileride ortodontik tedavi ihtiyacı açıktır. Bazı uygulayıcılar büyüme modifikasyonu kullanılarak erken tedavi seçin. Diğerleri seri çıkarma kullanın veya çıkarma ve ortodontik tedavinin tek sahne kullanmak için beklemek; (Bazı kalıcı dişler zaten gelip, ya da patlak zaman) boğmakta hafif vakalarda, malokluzyon nedeniyle genç yıllar boyunca çocuğunuzun çene büyüme artırabilir. Sen daha kalıcı dişler gelmiş kadar bekleyerek tamamen ortodontik tedavi önlemek olabilir.