mide tucks: En kozmetik cerrahi komplikasyonları

Robert Preidt tarafından

HealthDay Reporter

Çarşamba, Kasım 4, 2015 (HealthDay Haber) – Karın kozmetik cerrahi diğer türlerine göre daha fazla majör komplikasyon nedeni tucks, araştırmacılar rapor.

Risk, yeni bulgulara göre, kozmetik cerrahi diğer türleri ile kombinasyon halinde bir karın germe (karın) olan hastalar arasında daha yüksektir.

“Majör komplikasyonların insidansı düşük olmasına rağmen, bu tür komplikasyonlar bir potansiyel yıkıcı kozmetik sonuçlarını bırakın hasta ve cerrah üzerinde önemli bir mali yük oluşturabilir,” Yazarlar yazdı.

Çalışmada, araştırmacılar kozmetik cerrahi komplikasyonları kapsayan bir sigorta programından 2013 2008 verileri analiz.

Majör komplikasyonlar kozmetik cerrahi diğer tip yüzde 1,4 ile karşılaştırıldığında, karın düzeltme yüzde 4’ü meydana gelen bir çalışma buldu. En yaygın majör komplikasyonlar hematom (kan damarlarının dışına kanın toplanması), enfeksiyonlar, kan pıhtıları ve akciğer ile ilgili sorunlar vardı.

Hastalar karın germe ile aynı anda diğer kozmetik prosedürler vardı majör komplikasyon riski yüzde 50 daha fazlaydı. Erkek obez veya 55 yaş ve üstü olanların artan risk altında da vardı, bulgular gösterdi.

Bir karın germe dergi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kasım sayısında çalışmaya göre, bir ofis tabanlı cerrahi seti ziyade bir hastane veya cerrahi merkezinde gerçekleştirildi durumunda risk daha düşüktü.

“Cerrahlar genellikle büyük hastalıkları olan hastaları bakın – kalp hastalığı gibi – hastanelere, komplikasyonlarda bu gözlenen eğilimin sorumlu olabilir,” çalışmada yazar Dr Julian Winocour bir dergi haber bülteni, dedi. Winocour Nashville Vanderbilt Üniversitesi Tıp Merkezi Plastik ve rekonstrüktif cerrahi mukimi.

Karın germe Plastik Cerrahlar Derneği göre, 2014 yılında yapılan fazla 117.000 ile, Amerika Birleşik Devletleri’nde yapılan altıncı en yaygın kozmetik bir işlemdir.

KAYNAK: Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, basın bülteni, 29 Ekim 2015

Harika! Cildinizin daha iyi görünmesini sağlayabilirsiniz yeni ipuçları her zaman vardır.

Eğer kişisel cilt değerlendirici ile istediğiniz cildi olsun.

Sizin için doğru olup olmadığını görmek ve evde yapmak için güvenli olup olmadığını.

cerrahi olmayan işlemler hakkında gerçekler.

Ne kullanmak ve nerede kullanılacağını.

Peeling, dermabrazyon, lazer. Hangi cildiniz için en iyisidir?

Bir genç görünümlü boyun seçeneklerini bulun.

ne olur ve ne does not hakkında gerçeği.