mutlu tatil kalpleri için ipuçları

Geç çalışma geceleri, cevapsız egzersiz, parti sohbet eden, yalnızlık tüm tatil stresli bir zaman yapmak. Ama gerek tatil sezonu dehşet! Biz tatil kalbine sevindirmek yardımcı olmak için basit ipuçları var.

derin nefes alma ve meditasyon ile her güne başlayın; Yemekten önce bir yürüyüşe ve sonra başka bir atın; yemek ve tatlı arasında bir yürüyüşe çıkın; Normalde sabah egzersiz, bu programı tutmak. Bunu atlamayın; bir aile üyesi ile yürüyün. Bu yetişmek için iyi bir zaman; tatil melodileri ve dans bazı koy!

İlk kural: Godiva dalmayın. büyük tadı olsa da, egzersiz iyi de-stres olmasıdır. Egzersiz refah, benlik saygısı ve beden imgesi anlayışınızı artırır, Jesse Pittsley, Doktora, Egzersiz fizyolog Derneği için bir sözcüsü diyor.

zihinsel stres karşılaştığınızda, adrenalin kan dolaşımına salınır. gergin Bizim kasları biz kan basıncı yükselir, tepki hazırlamak ve nefes sığ ve hızlı hale gelir. Bir bastırılmış stres reaksiyonu yorgunluk, gerginlik ve sonunda, kalp hastalığı gibi kronik sağlık sorunları üretir.

Egzersiz vücut zor ortamlarda büyük kaslarını kullanarak işleyen doğal moduna geri almak sağlar. onlar oksijen dolaşımını artırmak ve genel olarak daha etkili vücudu kullanımı nedeniyle, yürüme, koşma, ve tatil stres azaltma ile aerobik egzersiz diğer yardım formları. Aerobik egzersiz, aynı zamanda endorfin, ruh yükseltmesine doğal kimyasalların üretimini tetikler.

İşte stresli tatil için bir oyun planı var

sizin için çalışan ne olursa olsun egzersiz, sadece bunu. ‘s güç yürüyüş olsun, çalışan, pilates, yoga, ya da ağırlıkları, en önemli şey yapıyor. emin olsun nabzınız uydurmuyorum, 20 ila 30 dakika süreyle ve egzersiz – üç dört kez bir hafta ayırırlar. tüm bu yapmak ve stres ve anksiyete olumsuz etkilerini hafifletmek gerekir.

yeterli uyku Başlarken sezonunda daha iyi başa yardımcı olacaktır. Ayrıca, taahhütlerin listenizde aracılığıyla elemek. öncelikleriniz yüksek nerede karar verin – ve orada odaklanın. bazı fikirler

küçük sorunlara kapalı odak alın ve tatil sezonu zevk – bir mutluluk kalp ile!

KAYNAK: Özellik: “Gerilme-avlanıyor Sen Herzaman Yapabilirsiniz taşır”, Tatiller sağlıklı ve mutlu tutmak için “Ho.

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …