Ne çocuklar ne zaman baba bakkal dükkanları yemek

Hiç sen yalnız değilsin, sadece onu bir kutu içinde aperatif kek, et ile dönmek ve işlenmiş olması “peynir yayılmış?”, sağlıklı zımba üzerinde stok bakkal kocanızı gönderdik. Onlar bakkal alışverişe gitmek zaman erkekler tam anlamıyla eve domuz eti getirmesi bir klişe olabilir, ama bireyin ebeveynlik toplumda canlı bir tartışma klişe birçok aile gerçeklik olduğunu kanıtlıyor.

tartışma sırtını dışarı çünkü mağazaya kocasını gönderdiğini tek anne ile başladı. O konserve ravioli, barbekü patates cipsi, ve şeker ile döndü.

“Kocam benden bir liste olmadan haftalık alışveriş yapmak izin vermeyin,” diye üç yıldır çalışma hafta boyunca dikkatle ailenin yemek planlama söylüyor başka anne, bildirir. “Son kez o mısır tavuk şeritleri yapılan sağlıklı bir şey pişirmek için söyledim.”

kepekli tahıllar, meyve ve sebzeler üzerinde ağır – – beş bir anne alışveriş listesi tezat onun belirgin beyaz ekmek, sosisli özellikleri kocanın, ve Apple Jacks tahıl ile.

Bir deli sandwic; Taze frui bir parça; Bazı şeker veya kurabiye; Drive-through ücret

“Ben süt galon için bakkal DH gönderdi – yaklaşık 3,20 $ olmalıydı ve o geri şeker ve cips gibi yiyecek 25 $ değerinde ile geldi,” Başka bir commiserates. (Çocuklar ve şeker ve cips ile nedir?)

Ama tartışma eşlerinin alışveriş foibles ile ilgili tüm değil. Birbiri ardına, birçok kadın bir hafta bakkal birden çok kez olmak gibi görünüyor ağıt. “Bazen ben mağazadan eve gelip bir saat sonra malzeme ben yok yeni bir liste başlatabilirsiniz yemin,” diyor.

Başka bir anne o ek kocası yapar “süt durur” için, mağazasında iki ya da üç kez bir hafta söyleyerek, kabul eder. “Gerçekten biz üç gençler varken fatura olacak ne kadar beni korkutuyor!”

Ancak tek bir anne, bir gümüş astar bulur: “Ben is evin tüm gıda kontrol bekar olmanın en iyi parçası sanırım.”