ne zaman doğum öncesi ziyaretler arasında doktorunuzu arayın

Gebelik neşeli zaman, yanı sıra çok sayıda soru ile dolu bir hayat değiştiren, dokuz aylık bir yolculuktur. Aylar rulo olarak yolda iki değerli bebekler ile, endişeleri bir sürü var olabilir. benim sabah bulantısı tipik midir? Çişim neden ağrıyor? Benim ikizler kıvranan ve geçen hafta yaptığımız gibi çok tekme?

Ne normal? endişe kaynağı ne olabilir? Her şey için doktorunuza rahatsız istemiyorum, ama nasıl sen ziyaretler arasında aramak gerekir ne zaman biliyor musunuz? Eğer bir endişeniz varsa, doktorunuza hızlı arama fikrinizi azaltmaya yardım edebilir. Eğer emin değilseniz Ancak, bu kurallar prenatal ziyaretler arasında doktorunuzu aramalısınız zaman bilirsin yardımcı olabilir.

Sorunlar bile en azından onları bekliyoruz, sağlıklı kadınlarda, gebelik sırasında ortaya çıkabilir. yüksek tansiyon ve gebelik diyabeti gibi bazı sağlık koşulları, genellikle herhangi bir belirti görülmez. Doktorunuz teşhis ve erken onları tedavi etmek için doğum öncesi ziyaretleri sırasında bu ve diğer sağlık sorunları için sizi test eder.

Anneler-to-be, aynı zamanda grip, idrar yolu enfeksiyonu, ya da bakteriyel vajinozis (BV), vajinal enfeksiyon türü gibi daha sık enfeksiyonlara gelişebilir. Bu enfeksiyonların hepsi prematüre doğum ile bağlantılı, bu yüzden tedavi aramak için çok önemli olduğunu edilmiştir. Aslında, grip hastane bakımı gerektiren bir hamile kadın hasta yeterli yapabilirsiniz.

Mide yanması relie için ipuçları; Sağlıklı Diapering: Temel; Hamileler için diş Ziyaretler

Bu sağlık sorunları doktorunuzun dikkatine getirmek gerektiğini uyarı işaretleri vardır. Eğer bir idrar yolu enfeksiyonu varsa işemek Örneğin, ağrı ve yanma hissedebilirsiniz. Kötü kokulu akıntı: vajinal enfeksiyonu olan, bazen güçlü bir ihtar var.

Vücudunuzun farkında olun. aşağıdaki belirtilerden herhangi biriyle karşılaşırsanız, hemen doktorunuza söyleyiniz. Bir sonraki randevu için beklemeyin.

Sağlıklı Yemek Tarifleri Eksi Heartbur; Germ itibaren Ailenizi Koruyun; İnkontinans utandım?