nerede insanlar depresyon için yardım talep edebilirsiniz?

b Yanıt; Dennis Lee, MD

Internis; Misyon İç Medical Group

İntihar mümkün görünüyor çünkü durum acilse, 911 arayın veya acil değerlendirme için bir acil servise gidin. depresif kişi o ihtiyacı ne kadar yardım farkında olmayabilir. Onlar yüzünden depresif hastalık bir parçası olan olumsuzluk ve çaresizlik yardım hak etmeyen hissedebilirsiniz.

Aşağıda listelenen sevk yapmak veya teşhis ve tedavi hizmeti verecek kişilerin ve yerlerin türleridir. Telefon numaraları ve adresler için “ruh sağlığı”, “sağlık”, “sosyal hizmetler”, “intiharı önleme”, “hastaneler,” ya da “hekim” altında Sarı Sayfalar kontrol edin.

sourc; Cevaplar: Dennis Lee MD.

Aile doktoru; Bu tür psikiyatrist, psikolog, sosyal çalışmacı, pastoral ya da ruh sağlığı danışmanı olarak ruh sağlığı uzmanları; Sağlık bakım organizasyonu; Toplum ruh sağlığı merkezi; Hastane psikiyatri bölümleri ve poliklinik; Topluluk destek grupları, genellikle hastane ortaklık; Üniversite ya da tıp okulu-bağlı bir program; Devlet hastanesi polikliniği; Aile hizmeti / sosyal agencie; Özel klinikler ve facilitie; Çalışan destek programı; Yerel tıbbi ve / veya psikiyatrik toplumlar