pamukçuk bebeklerde ve yetişkinlerde belirtiler: beyaz lekeler, kötü tat ve daha fazlası

Ağız Sağlığı Trendler

Ardıç hiçbir belirti neden olan bir hafif enfeksiyon olabilir. Semptomlar ortaya çıkarsa, bunlar aşağıdakileri içerebilir.

bir bebekte pamukçuk belirtileri şunlar olabilir

Bir yetişkin pamukçuk belirtileri şunlar olabilir

bebeğinin pamukçuk varsa bir meme -Besleme annenin meme bir mantar enfeksiyonu alabilirsiniz. Bu yara, kırmızı meme neden olabilir. O da esnasında ve meme -Besleme sonra meme şiddetli yanma ağrı olabilir.

Sen \ ‘ipuçları ve püf noktaları yanı sıra Ağız Sağlığı son haberleri ve araştırmaları bulacağız.

Şu anda olan

Dünyada birçok insanın sadece% 18,5 asla ipi. Sen ve ağız sağlığı içinde büyük bir fark yaratmak için basit bir yol üzerinde eksik. Ne olursa olsun iyi sen fırça nasıl, plak hala dişler arasında ve dişeti boyunca oluşturur. Diş ipi diş arasında sıkışıp gıda kaldırır ve iltihaplı diş etleri (gingivitis), boşluklar ve diş kaybına neden olabilir, plak döner önce orada oluşturan bakterilerin filmi kaldırır. Sadece bir diş diş ipi deneyin Başlamak için.

Günlük diş ipi yok dünyada birçok insanın% 31 biridir. Sen ve ağız sağlığı içinde büyük bir fark yaratmak için basit bir yol üzerinde eksik. Ne olursa olsun iyi sen fırça nasıl, plak hala dişler arasında ve dişeti boyunca oluşturur. Diş fırçası bu dar alanlarda arasında etkin bir temiz değil tek başına kıllar. Diş ipi iltihaplı diş etleri (gingivitis), boşluklar ve diş kaybına neden olabilir plak sertleşen film,% 80’e kadar kaldırır. 3 gün daha Amaç!

Günlük diş ipi yok dünyada birçok insanın% 31 vardır, ancak diş ve diş etleri üzerinde pozitif bir etki yaratmaya için yolda iyi konum. Ne olursa olsun iyi sen fırça nasıl, plak hala dişler arasında ve dişeti boyunca oluşturur. Diş fırçası bu dar alanlarda arasında etkin bir temiz değil tek başına kıllar. Diş ipi iltihaplı diş etleri (gingivitis), boşluklar ve diş kaybına neden olabilir plak sertleşen film,% 80’e kadar kaldırır. 7 gün boyunca Amaç!

Dünyada birçok insanın sadece% 50.5, günlük diş ipi ve bunlardan biri olduğunu sizin için iyi! Ne olursa olsun iyi sen fırça nasıl, plak hala dişler arasında ve dişeti boyunca oluşturur. Diş fırçası bu dar alanlarda arasında etkin bir temiz değil tek başına kıllar. Diş ipi iltihaplı diş etleri (gingivitis), boşluklar ve diş kaybına neden olabilir plak sertleşen film,% 80’e kadar kaldırır. senin iyi bir ağız sağlığı alışkanlığı tebrikler!

Sen ipuçlarını ve püf noktalarını yanı sıra Ağız Sağlığı son haberleri ve araştırmaları bulabilirsiniz.

KAYNAKLAR

Dişhekimleri Birliği 2010 Sağlıklı İnsanlar

ağız içi ve süzme peynir veya süt lor gibi bakmak dil üzerinde beyaz lekeler. Pamukçuk genellikle süt veya formül için yanlış. yamalar ağız ve dil sopa ve kolayca sildi edilemez. ovuşturdu zaman, yamalar kanama olabilir; Bir boğaz ağız ve dil ve / veya yutma güçlüğü; İştahsızlık. bebek açlıktan veya kötü süt arzının olmaması için yanlış olabilir, hangi yemek reddedebilir. bebek yüzünden bir boğaz ağız veya boğazda yemek yapamıyorsa, o telaşlı hareket edebilir; Ayrıca pamukçuk neden olur maya bebeğin dışkı olacak çünkü gelişebilir pişik.

(Bir pamukçuk enfeksiyonu başlangıcında) ağız ve boğazda bir yanma hissi; ağız ve dil sopa beyaz lekeler. yamalar etrafında doku, kırmızı çiğ ve ağrılı olabilir. , Yamalar ve kolayca kanama olabilir ağız dokusunda (diş örneğin, fırçalama sırasında) ovuşturdu ise; ağız ya da zorluk tatma gıdalar kötü bir tat. Bazı yetişkinler onların ağzına pamuk var gibi hissediyorum söylüyorlar.