pamukçuk nedenlere

Ağız Sağlığı Trendler

Candida, pamukçuk neden maya, ağız ve diğer mukoza üzerinde küçük miktarlarda normal bulunur. Genellikle hiçbir zarar neden olur. Ama şartlar mevcut olduğunda o maya kontrolsüz büyümesine izin, maya çevre dokulara İstila ve bir enfeksiyon olur.

Abbie Kozolchy ile; (- Her kırışıklık Dickens göre, iyi harcanan yaşam sakin takvimde bir çentik ama hey) kolayca birkaç kahkaha çizgiler romantik olabilir. Ama gülümseme zamanın etkisi ne kadar yetenekli katip, kapalı yazmak için oldukça zor olabilir. Orada sararma veya dişlerin ağaran, dudakların incelmesi, dudak hatları görünümü … ve liste uzayıp gidiyor. Parlak tarafında, diş renk değişikliği mücadele ev aletleri (son-ofis bir şey söylemek için …

Normalde Candida büyümesini kontrol ağzınızda bakteri birçok türü vardır. Candida büyümek için izin Bazen bakteri yeni bir tür ağzına alır ve zaten orada organizmaların dengesini bozar. Sağlık koşulları ve diğer şeyler de tutulabilir.

pamukçuk neden maya kişiden kişiye farklı şekillerde başka geçebilir.

Sen \ ‘ipuçları ve püf noktaları yanı sıra Ağız Sağlığı son haberleri ve araştırmaları bulacağız.

Şu anda olan

Dünyada birçok insanın sadece% 18,5 asla ipi. Sen ve ağız sağlığı içinde büyük bir fark yaratmak için basit bir yol üzerinde eksik. Ne olursa olsun iyi sen fırça nasıl, plak hala dişler arasında ve dişeti boyunca oluşturur. Diş ipi diş arasında sıkışıp gıda kaldırır ve iltihaplı diş etleri (gingivitis), boşluklar ve diş kaybına neden olabilir, plak döner önce orada oluşturan bakterilerin filmi kaldırır. Sadece bir diş diş ipi deneyin Başlamak için.

Günlük diş ipi yok dünyada birçok insanın% 31 biridir. Sen ve ağız sağlığı içinde büyük bir fark yaratmak için basit bir yol üzerinde eksik. Ne olursa olsun iyi sen fırça nasıl, plak hala dişler arasında ve dişeti boyunca oluşturur. Diş fırçası bu dar alanlarda arasında etkin bir temiz değil tek başına kıllar. Diş ipi iltihaplı diş etleri (gingivitis), boşluklar ve diş kaybına neden olabilir plak sertleşen film,% 80’e kadar kaldırır. 3 gün daha Amaç!

Günlük diş ipi yok dünyada birçok insanın% 31 vardır, ancak diş ve diş etleri üzerinde pozitif bir etki yaratmaya için yolda iyi konum. Ne olursa olsun iyi sen fırça nasıl, plak hala dişler arasında ve dişeti boyunca oluşturur. Diş fırçası bu dar alanlarda arasında etkin bir temiz değil tek başına kıllar. Diş ipi iltihaplı diş etleri (gingivitis), boşluklar ve diş kaybına neden olabilir plak sertleşen film,% 80’e kadar kaldırır. 7 gün boyunca Amaç!

Dünyada birçok insanın sadece% 50.5, günlük diş ipi ve bunlardan biri olduğunu sizin için iyi! Ne olursa olsun iyi sen fırça nasıl, plak hala dişler arasında ve dişeti boyunca oluşturur. Diş fırçası bu dar alanlarda arasında etkin bir temiz değil tek başına kıllar. Diş ipi iltihaplı diş etleri (gingivitis), boşluklar ve diş kaybına neden olabilir plak sertleşen film,% 80’e kadar kaldırır. senin iyi bir ağız sağlığı alışkanlığı tebrikler!

Sen ipuçlarını ve püf noktalarını yanı sıra Ağız Sağlığı son haberleri ve araştırmaları bulabilirsiniz.

KAYNAKLAR

Dişhekimleri Birliği 2010 Sağlıklı İnsanlar

Bir yenidoğan kendi annesi emek ve doğum sırasında vajinal mantar enfeksiyonu vardı, özellikle doğum sırasında pamukçuk alabilirsiniz. Yenidoğanlar ve bebekler olgunlaşmamış bağışıklık sistemine sahip ve tam ağızlarına sağlıklı bir bakteri dengesini ve maya gelişmiş değil. Bu nedenle, pamukçuk yaşamın ilk aylarında sık görülür; aksi takdirde sağlıklı bebekler ve büyük çocuklarda, pamukçuk genellikle bulaşıcı değildir. Ama zayıf bir bağışıklık sistemine sahip bir çocuk enfeksiyonu olan bir çocukla oyuncak veya emzik paylaşarak pamukçuk alabilirsiniz. pamukçuk olan bir çocuk çocuğun ya da ağzına koyar şey üzerine pamukçuk maya yayılır. Başka bir çocuk daha sonra kendi ağzına kontamine cisim sokulması suretiyle pamukçuk alabilirsiniz; Takma diş (protezler) giymek Yetişkinler pamukçuk alma ve başkalarına yaymak için daha yüksek risk altındadır. Bir kişi kendi protez kendi elinden mayayı yayarak pamukçuk alabilirsiniz. Ve protez olan bir kişi kendi protez taşıma ve daha sonra başka bir kişinin dokunduğu ya da onun ağzına koyar bir nesne kirletici ile mayayı yayılabilir.