renal pelvis ve üreter tedavisi (pdqто) transizyonel hücreli kanser: Tedavi [] renal pelvis ve üreter -localized transizyonel hücreli kanser

Standart tedavi seçenekleri

Kanser önleme kanserine yakalanma şansını azaltmak için alınan bir eylemdir. kanser engelleyerek, bir grup ya da nüfus kanseri yeni vaka sayısı azaltılır. Umarım, bu kanserin yol açtığı ölümlerin sayısını düşürür; başlangıç ​​yeni kanserlerin önlenmesi için, bilim adamları, risk faktörleri ve koruyucu faktörlerin bakmak. kansere yakalanma şansınızı artıracaktır bir şey koruyucu bir kanser denir kansere yakalanma şansınızı azaltan bir kanser risk faktörü, bir şey denir …

Üst sistem transizyonel hücreli kanser endoürolojik tedavisinde yeni enstrümanların geliştirilmesi bu kanserlerin bölgesel yönetim için yeni seçenekler sunmuştur. elektrofulgarizasyon ve rezeksiyon cihazları veya lazer probları ya transureterally veya perkütan Giriş primer kanserin imha izin verebilir. Sitotoksik ajanların kullanılması, aynı zamanda kullanılmıştır. biyopsi amaçlı basamak için alınabilir, ancak bu doğruluğu tespit edilmesi gerekmektedir. Bu manevralar ile tedavinin etkinliği kanıtlanmamıştır.

Mevcut Klinik Araştırmalar

Şimdi renal pelvis ve üreter lokalize transizyonel hücreli kanser hastaları kabul eden kanser klinik çalışmaların s listesinden ‘dan ABD klinik araştırmalar için kontrol edin. Klinik çalışmaların listesi, yer, ilaç, müdahale, ve diğer kriterler ile daralmış olabilir.

klinik çalışmalar hakkında genel bilgiler de Web sitesinden edinilebilir.

Bu bilgiler, üretim ve Nationa tarafından sağlanır; cance; Enstitü (). yazılı beri bu konudaki bilgiler değişmiş olabilir. En güncel bilgiler için, Nationa temasa; cance; http Internet web sitesi üzerinden Enstitüsü: /; cancer.gov veya 1-800-4-KANSER diyoruz.

 Ulusal Kanser Enstitüsü Halkla İlişkiler