seçmen kılavuzu: maliyetler

Amerika Birleşik Devletleri, her yıl sağlık üzerinde 3000000000000 $ harcıyor ve maliyetler artmaya devam etmesi beklenmektedir. kontrol altında sağlık harcamaları Alma ABD ekonomisinin sağlığı için çok önemlidir. İşte bunu deneyin bazı seçenekler vardır.

Sorumlu Bakım Kuruluşları (ACOS) – Medicare olan bu yeni organizasyonlar altında, Medicare ve Medicaid Services Merkezleri mali ortağı daha düşük maliyetlerle, daha kaliteli bakım daha koordineli sunmak için doktorlar ve hastaneler ödüllendirecektir; Değer tabanlı satın alma – maliyet ve bakım kalitesi onlar teslim yerine sağladıkları bakım hacmine dayalı hastaneler karşılar Medicare programı; Yasa hükümete belirlemek ve masraflı dolandırıcılık ve suistimal gerekçesiyle kovuşturma fazla yetki verir.

Dünyada sigortasız birçok milyonlarca insana sigorta kapsamı uzatacak Ekonomik Bakım Yasası, Kongre Bütçe Ofisi tahminlerine göre, önümüzdeki 10 yıl içinde $ 1500000000000 mal olması bekleniyor. Yeni vergi ve program tasarrufu bu harcamaları telafi ve aynı 10 yıllık bir süre boyunca 109.000.000.000 $ açığını azaltması beklenmektedir.

Maliyet Kesme Planları

sağlık reformu yasası da dahil olmak üzere bir dizi yolla sağlık harcamalarını yavaş hedefliyor

KAYNAKLAR

IOM. Alt Maliyet en iyi bakımı.

CBO. ACA Sigortası Kapsamı Hükümleri için tahminler.

Healthcare.gov. Sorumlu Bakım Kuruluşları.

Healthcare.gov. Değere Dayalı Satınalma.

Kongre Araştırma Servisi. Bağımsız Ödeme Danışma Kurulu.

Healthcare.gov. Dolandırıcılık ve Kötüye.

Mitt Romney. Sağlık hizmeti.

sağlık sigortası yardıma mı ihtiyacınız var? Kişiselleştirilmiş eylem planı almak için birkaç soruları yanıtlayın.