seçmen kılavuzu: Önceden mevcut koşullar

Bugün, işiniz aracılığıyla almak yerine özel sigorta pazarında sağlık sigortası satın eğer, sen çünkü tıbbi geçmişi veya sağlık durumu kapsama inkar edilebilir.

Sigorta şirketleri sağlık sigortası için de geçerlidir herkesin yaş, cinsiyet ve sağlık geçmişinizi inceleyin. Bir sigortacı sağlık bakımı için ödeme çünkü varolan tıbbi durumun çok pahalı olması muhtemeldir inanıyor ise, kapsama inkar olacak iyi bir şans var. Bazı durumlarda, sigorta size sağlık planı satacak ama en çok sigorta gereken çok durum için kapsama dahil değildir.

Amerika Birleşik Devletleri Hükümeti Accountability Office (GAO) tarafından yeni bir rapor 36 milyon milyon 122 yetişkin yaş 19-64, bugün sigorta sağlık sigortası için başvurularını inkar neden olabilir, yüksek kan basıncı gibi, tıbbi duruma sahip olduğunu bildirmişlerdir. Bu ABD yetişkinlerin% 20’si 66 ila% var.

2014 yılında başlayan Kapsamı

Sağlık reformu yasası 1 Ocak 2014 tarihinde tam etkisini aldığında, sigortacılar artık önceden varolan sağlık sorunları olan kişilere kapsama inkar etmek mümkün olacak. Sigortacılar nedeniyle de sağlık durumlarını kimseye fayda sigorta primlerinin maliyetini yükselterek veya kısıtlamak men edilecektir.

2014 yılında, ilk defa, kendi iradesine sağlık sigortası satın Dünyada birçok milyonlarca insanın kapma olursa olsun kendi sağlık durumu garanti altına.

Çocuklar için kapsama

19 yaşından küçük çocuklar zaten Ekonomik Bakım Yasası altında bu korumaları var. Eylül 23, 2010 itibaren, sigorta şirketleri artık önceden varolan sağlık koşulları kapsamı ile çocukları inkar için izin verildi.

zor onları sağlık sigortası satın için yapmak tıbbi koşulları yetişkinler için yerinde bir hükümet programı da bulunmaktadır. Bu Ön Mevcut Durum Sigortası Programı (PCIP) denir ve bu sigorta reddedilen insanlar makul bir oranda kapsama almak için izin verir. Tam yasa yürürlüğe gireceği Bu program artık 2014 yılından sonra yerinde olacaktır.

Affordable Bakım Yasası yürürlükten kaldıran

Ekonomik Bakım Yasası yürürlükten kaldırılmıştır ise, önceden varolan koşullar olanlar ileriye ne olurdu seçenekleri açık değildir. Onlar bir işten diğerine geçmek eğer örneğin sürekli kapsama korumuştur olarak Yürürlükteki yasaya göre, önceden mevcut koşullara sahip kişiler sürece sigorta inkar edilemez.

Sigorta olmayanlar için bir seçenek devletler önceden varolan koşullar ile insanları kapsayacak şekilde nasıl karar sağlamaktır.

KAYNAKLAR

Kaiser Aile Vakfı: “Sağlık Reformu Kaynak.”

Government Accountability Office: “Özel Sağlık Sigortası.”

Healthcare.gov.

sağlık sigortası yardıma mı ihtiyacınız var? Kişiselleştirilmiş eylem planı almak için birkaç soruları yanıtlayın.