Soya sevinç

Biz fasulye gücü hakkında işitme tutmak: soya olmasıdır. Kalp Derneği kadar 8 olarak% ederek LDL kolesterolü ( “kötü” kolesterol) düşürmeye yardımcı olabilir soya 25 ila 50 gram günde tüketen diyor. Araştırmalar ayrıca felç, kanser (özellikle meme kanseri), osteoporoz, ve sıcak basması önlenmesinde soya için umut verici sonuçlar göstermiştir.

ya da her ikisi – Araştırmacılar hala bu sağlık yararları veya soya protein ve yağ teşvik soyada bulunan fito olsun tartışıyorlar. Her iki şekilde de, alt satırda soya yemek etmektir. Eğer hiç bir yemek değil, birkaç porsiyon haftada iyi bir başlangıç.

İyi haber soya uzun bir yol kat etti ki, bebek! Artık sadece sağlık gıda mağazalarında değil, ve ya tüm tofu ile ilgili değildir.

İşte bazı soya almak için benim ilk altı yolu vardır.

bazen Edamame denilen yeşil soya fasulyesi, sizin süpermarket dondurulmuş sebze bölümünde bulunur. Onlar bebek Limas benziyor ve hafif bir tat ve sağlam bir dokuya sahiptir.

Eğer (vb, çorbalar, güveç) fasulye olduğu gibi tariflerde bunları kullanın. , Kendi kabukları onları mikrodalga deneyin soğuması ve bir aperatif veya meze (bakla atarak) olarak yiyin. Veya mikrodalga soya kabuklu ve tuz, biber ve yağı ya da kanola margarin belki biraz onları sıcak yemek. sebze 1/2 fincan artı 1 çay kaşığı yağ olarak pişmiş yeşil soya fasulyesi Dergisi 1/2 bardak.

Konserve soya fasulyesi, bazı süpermarketlerde bulunur. Açıkçası, ben tadına markaları ile etkilendim olmamıştır. Ama belki orada daha iyi bir tatma marka var. Diğer konserve fasulye yerine bunları kullanın: fasulye salata, çorba, mezeler, nişasta-ve-bakliyat kategorisinde 1/2 fincan artı 1 çay kaşığı yağ olarak konserve soya vb Dergisi 1/2 fincan.

Düz tofu firması, yumuşak, lite, ya da silken geliyor. gizlemek ve hiç kimse bildirimlerini umut, ya da bir ana madde olarak özellik: tofu yaklaşım iki yolu vardır. Ben her ikisini de yapın! et bir kısmı veya tamamı yerine patates, güveç ve diğer mezeler karışmaya tofu ekleyin. soslar, çorbalar, tatlılar, dips veya yayılır yumuşak veya ipek çeşitli ekleyin. katma yağsız tofu olarak ana-çanak kategorisinde Dergisi bunu. Bir porsiyon 4 ons olduğunu.

Sağlıklı, lezzetli tarifler ve Yeme Kuyu dergisi.

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …