TME dizini: eklem disfonksiyonu çene ile ilgili haberler, özellikleri ve resimleri bulmak

Ağız Sağlığı Trendler

sık sık TME denilen Temporomandibular eklem hastalıkları, çiğneme ve çene hareketli kontrol eden çene, çene eklemi ve çevresindeki yüz kasları ile ilgili sorunlar bir sonucu olarak ortaya çıkar. Nedenleri taşlama veya temporomandibular eklem topu ve soket ve osteoartrit veya romatoid artrit arasında yumuşak bir yastık ya da diskin çıkığı dişlerini kenetlenmesi, çene eklemi yaralanmasını içerir. Semptomlar hassasiyet ya da ağrı karşısında, çene eklemi alanı, boyun ve omuz, açarken veya ağız, baş ağrısı, diş ağrılarını, neckaches ve kulak çınlaması kapanış çene ekleminde klik sesi bulunmaktadır. Tedavi inflamasyonu azaltmak için kas gevşetici ve düşük seviyeli lazer tedavisi kullanarak, geceleri ağız koruma giyen içerebilir. Onlar teşhis ve tedavi, ve çok daha fazlası, nasıl onları neyin neden, temporomandibular eklem bozuklukları hakkında ‘ın kapsama oranı bulmak için aşağıdaki bağlantıları izleyin.

Video: TME nedir?

Sen \ ‘ipuçları ve püf noktaları yanı sıra Ağız Sağlığı son haberleri ve araştırmaları bulacağız.

Şu anda olan

Dünyada birçok insanın sadece% 18,5 asla ipi. Sen ve ağız sağlığı içinde büyük bir fark yaratmak için basit bir yol üzerinde eksik. Ne olursa olsun iyi sen fırça nasıl, plak hala dişler arasında ve dişeti boyunca oluşturur. Diş ipi diş arasında sıkışıp gıda kaldırır ve iltihaplı diş etleri (gingivitis), boşluklar ve diş kaybına neden olabilir, plak döner önce orada oluşturan bakterilerin filmi kaldırır. Sadece bir diş diş ipi deneyin Başlamak için.

Günlük diş ipi yok dünyada birçok insanın% 31 biridir. Sen ve ağız sağlığı içinde büyük bir fark yaratmak için basit bir yol üzerinde eksik. Ne olursa olsun iyi sen fırça nasıl, plak hala dişler arasında ve dişeti boyunca oluşturur. Diş fırçası bu dar alanlarda arasında etkin bir temiz değil tek başına kıllar. Diş ipi iltihaplı diş etleri (gingivitis), boşluklar ve diş kaybına neden olabilir plak sertleşen film,% 80’e kadar kaldırır. 3 gün daha Amaç!

Günlük diş ipi yok dünyada birçok insanın% 31 vardır, ancak diş ve diş etleri üzerinde pozitif bir etki yaratmaya için yolda iyi konum. Ne olursa olsun iyi sen fırça nasıl, plak hala dişler arasında ve dişeti boyunca oluşturur. Diş fırçası bu dar alanlarda arasında etkin bir temiz değil tek başına kıllar. Diş ipi iltihaplı diş etleri (gingivitis), boşluklar ve diş kaybına neden olabilir plak sertleşen film,% 80’e kadar kaldırır. 7 gün boyunca Amaç!

Dünyada birçok insanın sadece% 50.5, günlük diş ipi ve bunlardan biri olduğunu sizin için iyi! Ne olursa olsun iyi sen fırça nasıl, plak hala dişler arasında ve dişeti boyunca oluşturur. Diş fırçası bu dar alanlarda arasında etkin bir temiz değil tek başına kıllar. Diş ipi iltihaplı diş etleri (gingivitis), boşluklar ve diş kaybına neden olabilir plak sertleşen film,% 80’e kadar kaldırır. senin iyi bir ağız sağlığı alışkanlığı tebrikler!

Sen ipuçlarını ve püf noktalarını yanı sıra Ağız Sağlığı son haberleri ve araştırmaları bulabilirsiniz.

KAYNAKLAR

Dişhekimleri Birliği 2010 Sağlıklı İnsanlar