uygun olsun ister misin? Sizce biçimini değiştirmek!

26 Haziran 2000 – Ben bir lise parça yıldız iken, annem benim en büyük hayranıydım. O benim yarışları videoya ve videoları her zaman aynı şekilde ortaya çıktı. Kamera ben yakın var, o sarsıla sarsıla zemin veya gökyüzüne işaret ediyorum ve tek ses anne “Git, Christie, yapabileceğiniz, bağırıyor olurdu, o zaman başlangıç ​​çizgisine serbest kırdı beni takip ederim ve o!”

Egzersiz kadar ben çeşitli bisiklet aksilikler elde ettik çarpık burun, yaralı diz ve dirsekler scuffed olarak benim bir parçam olduğunu. Ben bir yazar olarak benim yaşam yapmak için kullandığınız dizüstü bilgisayar ve not defteri olmadan kendimi çizebilirim, ama belki kendimi bir sedanter yaşam düşünemiyorum. Buna karşılık, egzersiz bir eş, anne ve bağımsız işkadını olarak kendini annemin görüntü içine çarpanlarına hiç.

Yine de, ben her zaman sadece o aynı fırsatları olsaydı eğer Annem benim gibi bir atlet olabilirdi düşündüm. Ve son bir yıl içinde, o bana doğru kanıtlamış oluyor – ve beni gururlandırdı.

Anne onun tüm yetişkin yıldır hareketsiz olmuştu, ama o 50 döndü sonra, sağlık sorunları bir değişiklik yapmak için onu teşvik. “Ben yaş şeyler yapıyor beni engeller istemiyoruz,” diye anlattı. yardımsız yürüyemez bazıları onun yaşlı yakınları, etrafa onu korkuttu. “Ben kırılgan olmasını istemiyoruz” dedi.

Son 12 ay içinde, o inanılmaz bir dönüşüm yaptı. O şimdi hemen hemen her gün, in-line pateni kadar almıştır ve bir basketbol takımı katıldı bile olmuştur uygular. O bazı sihirli potio içine çekmek değildi; o sadece kendi zihninde kendini yeniden keşfetmiş bir seferde küçük bir adım. O fiziksel zorlukları herhangi bir sayı alabilir biri olarak kendini yeni bir resim oluşturulur var. Ve ben konuştum fitness uzmanları onun hikayesi bir alışkanlık egzersiz yapmak isteyen herkes için önemli dersler tutan söylüyorlar.

Annem yaptığı ilk şeylerden biri ona günlük hayata egzersiz dahil ediyorum nasıl ayrıntılı bir plan oluşturmak oldu. O mütevazı bir hedefi ile başladı: En az 40 dakika haftada dört kez yürümek için. Ama hedefe büküm verdi: Komşularını eşlenen ve onu her sokak kapsayacak sağlayacak yolları geliştirmiştir – 34 mil değerinde – en az bir kez.

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …

Eğer egzersiz yaparken, aralarında saymak gerekir …